Type mismatch
0
13
Microsoft VBScript runtime error
http://api.ipstack.com/3.214.224.207?access_key=6ddd88fbefac2738e28a6dda189f5787&output=xml
TR
Nisse Shop |
banner

Kanada'lı tasarımcı Nargisse E. Akyuz; College LaSalle'deki moda eğitimini sürdürürken, 2012 yılında Nisse markası adı altında şık ve rahat hazır giyim tasarımlarını üretmeye başladı.

Nargisse E. Akyüz için müşteri ile ilişki her şeyin başında gelir. Müşteri ile ilk teması ve müşteri reaksiyonları, onun ilk ilham noktasıdır. Günümüzün aktif kadınının etrafında oluşan moda olgusu onun tasarımlarında ön planda yer alır. Onun odak noktası günümüzün kadını bugün ne giymeli genelindedir.

Bu bağlamdaki görüşü ve prensipli çalışmaları sayesinde ve kısa zamanda Montreal'deki ilk mağazasında sergilediği tasarımlarla Kanada pazarında yer edindikten sonra, moda vizyonunu daha geniş bir kitleyle paylaşmak için zaman içerisinde markanın dağıtım ağını uluslararası satış noktalarına ulaştırmayı başardı. Bugün Nisse markasını Kanada, Amerika ve Türkiye’de bir çok noktada bulabilirsiniz.

Sorumlu bir şekilde güzel ve arzu edilen ürünler yaratabileceğimize olan inancımız doğrultusunda sürekli olarak tedarikçilerden erişilebilir seçenekler arıyoruz.

Tasarım ekibimiz, sürdürülebilir kumaşları ve güvenilir sertifikalı sağlayıcılarla bir ilişkiyi garanti eden en yeni üretim yöntemlerini araştırmaya, bulmaya ve tedarik etmeye zaman ayırıyor. Geleneksel olarak aranan ürünler, inovasyon ve bilimin birleşimi sayesinde, yeni taleplere dikkat eden bir tedarikçi endüstrisi ile daha iyi bir geleceğe doğru birçok heyecan verici adım atabiliyoruz.

Hayvanlardan elde edilen hammadde kullanmayan bir şirket olarak, dış giyim ve giysilerimizde yalnızca suni kürk ve vegan deri kullanıyoruz.

banner
blogOrganik Pamuk

Çevreye zararlı toksik kimyasallar veya GDO'lardan arınmış olarak yetiştirilen, sertifikalı organik geri dönüştürülmüş pamuk kullanarak çeşitli parçalar üretiyoruz. Tüm organik pamuk tedarikçilerimiz Global Organic Textile Standard (GOTS), Organic Content Standard (OCS), Global Recycle Standard (GRS) ve Recycle Claim Standard (RCS)* tarafından sertifikalandırılmıştır.

*Global Organik Tekstil Standardı (GOTS), Organik İçerik Standardı (OCS), Global Geri Dönüşüm Standardı (GRS) ve Geri Dönüşüm Talebi Standardı (RCS)Eko-yün

Yün bazlı parçalarımızın çoğunda, bileşimimiz çevreye daha az zarar vermeyi garanti eden Organik Eko-yün'den yapılmıştır. Bu yün, günümüz yün üretiminin çoğunda kullanılan karbonizasyon işlemi sırasında sert toksik kimyasallara maruz bırakılmamış bir yündür.

blog

Şişme kabanlarımız, yalnızca boncuk lifleriyle doldurulurken, istenen yumuşak ve kabarık görünümü sağlar ve tüylere etik bir alternatif sunar.

banner

Ölü Stok Kumaşlar

Son yıllarda, atıklarımızı ve çevresel ayak izimizi azaltmamızı sağlayan aksesuarlar gibi farklı ürünler yaratmak için ölü kumaşlarımızı kullanmaya başladık.

Paketleme

Atıkları, kirliliği azaltmak ve çevreye güvenli bir geri dönüşü garanti etmek için gönderilen her siparişte geri dönüştürülebilir karton ambalaj kullanıyoruz.

Felsefemizin bir parçası ‘detaylara dikkat etmek’ olduğundan, aynı şekilde detaylarımızın vizyonumuza uygun olmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Son kreasyonlarımızın çoğunda organik boya kullandık.
İstenen renkleri yeniden yaratmak için tarımsal atıklar gibi doğal ürünleri kullanmanın çok çarpıcı ve heyecan verici bir yanı olduğunu düşünüyoruz.

Doğayı modaya entegre etmek için ek bir adım.