Type mismatch
0
13
Microsoft VBScript runtime error
http://api.ipstack.com/3.214.224.207?access_key=4606500f86334e0a842cd9dfbac00dd5&output=xml
TR
Nisse Shop |
banner

Kanada'lı tasarımcı Nargisse E. Akyuz; College LaSalle'deki moda eğitimini sürdürürken, 2012 yılında Nisse markası adı altında şık ve rahat hazır giyim tasarımlarını üretmeye başladı.

Nargisse E. Akyüz için müşteri ile ilişki her şeyin başında gelir. Müşteri ile ilk teması ve müşteri reaksiyonları, onun ilk ilham noktasıdır. Günümüzün aktif kadınının etrafında oluşan moda olgusu onun tasarımlarında ön planda yer alır. Onun odak noktası günümüzün kadını bugün ne giymeli genelindedir.

Bu bağlamdaki görüşü ve prensipli çalışmaları sayesinde ve kısa zamanda Montreal'deki ilk mağazasında sergilediği tasarımlarla Kanada pazarında yer edindikten sonra, moda vizyonunu daha geniş bir kitleyle paylaşmak için zaman içerisinde markanın dağıtım ağını uluslararası satış noktalarına ulaştırmayı başardı. Bugün Nisse markasını Kanada, Amerika ve Türkiye’de bir çok noktada bulabilirsiniz.

“Nisse'de şeffaflığa inanıyoruz.

Doğayı koruma ve çevre dostu ekonomi odaklı bir endüstriye katkıda bulunma sorumluluğumuzu; birliktelik ve dürüstlük ile yerine getirebiliriz.

Daha sürdürülebilir olmak ve bunun karşılığında sadece negatif etkileri azaltmak değil, aynı zamanda dünyamıza pozitif bir etki bırakmak için, zaman geçtikçe yaklaşımımızı geliştirmeye devam etmeye kararlıyız.

Son zamanlarda yaşanan olaylar bize sürekli olarak içinde yaşadığımız doğaya özen göstermenin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bu sebeple biz de yenilikçi çevre dostu malzemeler ve yüksek kaliteli alternatif hayvansız ürünler kullanarak temel değerlerimizden ödün vermeden sizi iyi hissettiren parçalar yaratmaya çalışıyoruz.

Nargisse E. Akyuz
Creative Director&Founder

banner